Fark yaratarak memnuniyeti maksimize etmek hedefimizdir.

18
Tecrübe ve Deneyim
458
Mutlu Müşteriler
2500
Tamamlanmış Projeler

MSF Mesafe Gümrük Müşavirliği ve lojistik Hizmetleri Ltd. Şti.; Tecrübesini firmaların ihtiyacına göre entegre ederek çözüm odaklı hizmet veren, müşterilerinin tamamına ayrıcalıklı hizmet vermeyi prensip olarak benimseyen bir sistem ile kurulmuştur.

MSF Gümrük Müşavirliği olarak; Müşterilerinin önem verdiği hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet almanın önem arz ettiğinin bilincinde olarak müşteri memnuniyetini sağlayacak faaliyetleri bir bütün olarak ele alırız. Bu sebeple müşterilerimizin almayı istediği hizmet standardı ve kalitesini onlara sunmayı hedefleyerek çalışırız.

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini kanun ve mevzuatlar dahilinde karşılayan hizmetler sunmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana Gümrük Müşavirliği konusunda uzman kadromuz ile siz değerli Müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Kısacası; MSF Gümrük Müşavirliği siz değerli Müşterilerimize Gümrük Müşavirliği konusunda Fark yaratarak memnuniyeti maksimize etmek amacını hedef haline getirmiştir.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir
  • Her bir dış ticaret işlemi bizim için en önemlidir.
  • Çalışanlarımızın gelişimine, müşterilerimiz ile ilişkilerde ve davranışlarımızda; karşılıklı güven, saygı, itibar ve dürüstlük, etik kurallar temel ilkelerimizdir.
  • Bilgi Güvenliği konusunda sürekli kendini kontrol eden, yenileyen çözümlerle müşterilerine güven vermek.
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
  • İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, Gümrük Müşavirliği ve Lojistik hizmetler sektöründe uluslar arası kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.