İthalat

Hemen Teklif Al!

Bize başvurduğunuz andan itibaren, ithalatını gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerle ilgili ön etütleri yaparak doğru G.T.I.P. ( Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu ) tespit edilerek Gümrük Vergisi ve KDV hesaplamaları ile ilgili maliyet analizi yapmanıza yardımcı oluruz.

Ayrıca ithalatı düşünülen ürün ile ilgili alınması gereken tüm T.S.E Belgesi, Kimyahane Belgesi ile gözetime tabi ürünlerinizle ilgili Sağlık Bakanlığı, Tarım Bakanlığı ve diğer bakanlık ve Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü’nden alınması gereken kontrol belgeleri ve izinleri en seri şekilde Ankara’daki çözüm ortaklarımız tarafından alınır.

Tüm evrakların tamamlanmasının ardından ofisimizden EDI ( Elektronik Veri Transferi ) sistemi ile beyana tescil işlemleri gerçekleştirilmekte, gümrük vergileri banka kanalı ile şirketimizden on-line olarak yatırılmaktadır.

Teknolojinin tüm imkânları kullanılarak İstanbul’ da ki tüm kara hava ve deniz gümrükleri başta olmak üzere ülkemizin her yerinden ithalatlarınızı gerçekleştirebilmekteyiz.